Koncert Roberta Fursa w Centrum Sztuki Galeria EL

Strona główna » Kultura » Koncert Roberta Fursa w Centrum Sztuki Galeria EL
Koncert Roberta Fursa w Centrum Sztuki Galeria EL

Centrum Sztuki Galeria EL ma zaszczyt zaprosić na niezwykłe wydarzenie muzyczne, które odbędzie się 10 maja 2024 roku.

Robert Furs, wybitny akordeonista, wystąpi w ramach inauguracyjnego koncertu z serii NAWA AKUKU, prezentując swój projekt „Electric Radiator”.

Szczegóły koncertu w Galerii EL

Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00 w nawie głównej Galerii EL. Bilety dostępne są w przedsprzedaży za 40 zł, natomiast w dniu koncertu ich cena wynosi 50 zł.

Organizatorzy zapewniają, że będzie to wyjątkowe doświadczenie, które łączy w sobie doskonałą akustykę miejsca z unikalnym talentem artysty.

Cykl koncertów Nawa AKUKU

Seria koncertów Nawa AKUKU ma na celu prezentację różnorodnych talentów muzycznych, którzy będą występować zarówno solo, jak i w innych formach.

Niektóre z koncertów odbędą się bez dodatkowego nagłośnienia, co pozwoli w pełni wykorzystać naturalny rezonans nawy głównej Galerii EL.

Robert Furs – Electric Radiator

„Electric Radiator” to projekt, który łączy tradycyjne brzmienia akordeonu z nowoczesnymi aranżacjami elektronicznymi.

Robert Furs, dzięki swojemu doświadczeniu i kreatywności, stworzył niezwykły repertuar, który z pewnością zaskoczy wszystkich uczestników koncertu.

Sylwetka artysty

Robert Furs to artysta o wielu talentach – jest nie tylko akordeonistą, ale również pianistą i dyrygentem. Ukończył prestiżowe akademie muzyczne w Bydgoszczy i Gdańsku, gdzie rozwijał swoje umiejętności pod okiem wybitnych pedagogów.

Jego pasja do muzyki zaowocowała założeniem kilku zespołów, takich jak Furs Music Duo, Deja Vu oraz Acoustic Klezmers. Furs jest również aktywnym promotorem muzyki wśród młodszych pokoleń, prowadząc szkołę muzyczną FURS MUSIC w Elblągu.

Awatar Redakcja
0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x