Targi Zwierząt Egzotycznych w Elblągu: Spotkanie z Fauną Świata

Strona główna » Kultura » Targi Zwierząt Egzotycznych w Elblągu: Spotkanie z Fauną Świata
Targi Zwierząt Egzotycznych w Elblągu: Spotkanie z Fauną Świata

Dziś, 3 września, Hala Sportowo-Widowiskowa w Elblągu zamieniła się w raj dla miłośników gadów, płazów i owadów. Elblążanie masowo ruszyli, by podziwiać egzotyczne zwierzęta.

Potrzeba Targów Zwierząt Egzotycznych w Elblągu

Tłum zwiedzających i zainteresowanych klientów jednoznacznie potwierdził, że Targi Zwierząt Egzotycznych były w Elblągu bardzo potrzebne. Wystawcy zaprezentowali różnorodne gatunki zwierząt egzotycznych, które można hodować w warunkach domowych.

Fascynujące Gatunki Zwierząt

Na stoiskach prezentowane były m.in. pytony królewskie, pytony tygrysie, boa cesarskie, węże zbożowe, węże mahoniowe oraz heterodony. Hodowca węży, Witold Plucik, podkreślił, że niektóre z tych gatunków są warunkowo jadowite, a hodowla węży wymaga specjalistycznej opieki.

Na uwagę zasługiwali również małe gekony orzęsione, jaszczurki pochodzące z Nowej Kaledonii. Joanna Cempa, hodowczyni gekonów, podzieliła się informacjami na temat opieki nad tymi fascynującymi stworzeniami.

Zakupy i Dodatkowe Atrakcje

Oprócz możliwości podziwiania egzotycznych zwierząt, uczestnicy targów mieli szansę zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt do hodowli. Dla tych, którzy z różnych powodów nie mogą sobie pozwolić na hodowlę, dostępne były również koszulki z motywem węża.

Targi Zwierząt Egzotycznych w Elblągu stanowiły nie tylko okazję do poznania fascynującego świata fauny, ale także możliwość zdobycia niezbędnych akcesoriów i pamiątek dla miłośników egzotycznych zwierząt.

Awatar Redakcja
0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x