Miejskie Obchody Dnia Dziecka w Parku Dolinka

Strona główna » Kultura » Miejskie Obchody Dnia Dziecka w Parku Dolinka
Miejskie Obchody Dnia Dziecka w Parku Dolinka

1 czerwca w parku Dolinka odbędą się miejskie obchody Dnia Dziecka, zorganizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W godzinach 16-19 festyn zapewni mnóstwo atrakcji dla najmłodszych mieszkańców.

Strefa Sportu i Rekreacji

W ramach Strefy Sportu i Rekreacji przygotowane zostaną liczne atrakcje, takie jak mini boisko do piłki nożnej, dmuchańce czy tor przeszkód. Dzieci będą miały okazję do zabawy w kręgle, udziału w paintballu czy sprawdzenia swojej celności w rzucie obręczą.

Występy Artystyczne

W amfiteatrze odbędą się różnorodne występy artystyczne. Na scenie pojawi się grupa wokalna, Zespół Tańca Lufowego „Perełki” oraz Zespół „Diamenty” z Młodzieżowego Domu Kultury. Ponadto, formacje taneczne Centrum Tańca „Cadmans” i zespół „KARMEN” zaprezentują swoje umiejętności taneczne.

Bajkowe Bohaterowie i Zabawy

Podczas imprezy najmłodsi będą mieli okazję spotkać swoich ulubionych bajkowych bohaterów. Dodatkowo, będą mogli skorzystać z możliwości zrobienia wodnego tatuażu, wziąć udział w konkursach oraz bawić się w krainie baniek mydlanych.

Zapraszamy wszystkie dzieci oraz ich rodziny do udziału w tej radosnej i pełnej atrakcji imprezie z okazji Dnia Dziecka!

Awatar Redakcja
0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x