Święto Chleba w Elblągu: Muzyka, Jarmark i Niespodzianki

Strona główna » Kultura » Święto Chleba w Elblągu: Muzyka, Jarmark i Niespodzianki
Święto Chleba w Elblągu: Muzyka

W trakcie Elbląskiego Święta Chleba, koncerty odgrywają kluczową rolę, przyciągając liczne grono uczestników. Zobacz, jak wyglądały wydarzenia tego roku.

Muzyczne Występy: Afromental i Muchy na Scenie

Wczorajszy wieczór (26 sierpnia) był pełen muzycznych wrażeń, gdy na scenie w Elblągu pojawiły się zespoły Afromental i Muchy. Wieczór zakończyła ekscytująca muzyka klubowa, która wypełniła plac katedralny. Przeczytaj relację i zobacz zdjęcia z koncertów.

Święto Chleba: Pierwsze Wrażenia i Entuzjazm Publiczności

Nawet z nieco kapryśną pogodą, liczni uczestnicy zdecydowali się wziąć udział w jarmarku i koncertach sobotniego wieczoru.

Jeden z uczestników, pan Tomek, podzielił się swoim entuzjazmem: „To nasz pierwszy raz na Święcie Chleba. Przyjechaliśmy spod Lidzbarka Warmińskiego. Pierwsze dobre wrażenie wywarło na nas Elbląskie Święto Muzyki, dlatego postanowiliśmy przyjechać do Elbląga jeszcze raz.” Towarzysząca mu pani Agnieszka dodaje: „Może nie jesteśmy stałymi słuchaczami Much czy Afromental, ale chętnie posłuchamy ich dzisiaj.”

Poszukiwania Radości i Dobrej Zabawy

Spotykamy również innych uczestników, takich jak państwo Helena i Edmund, którzy podzielili się swoimi wrażeniami: „Mamy bardzo dobre pierwsze wrażenie z Elbląskiego Święta Chleba, dziś wybieramy się na koncerty. Szukamy też takiego drewnianego kręciołka do dekoracji na balkon, który kręci się, gdy porusza nim wiatr.”

Inni, jak Maja, Dawid, Wioletta i Robert z dziećmi, opowiadają o swoich planach: „To nasz pierwszy raz na tej imprezie. Na koncerty raczej się nie wybierzemy, bo dzieci tak długo nie wytrzymają. Nie mamy żadnych planów, przejdziemy się trochę, porozglądamy. Przyszliśmy, bo w domu nudno! Ale na pewno poszukamy atrakcji dla dzieci.”

Kontynuacja Muzycznych Doznań w Niedzielę

Nie tylko sobotni wieczór był pełen emocji muzycznych. Również w niedzielę czekają nas koncerty, w których wystąpią Orkiestra Na Dużym Rowerze oraz Natalia Nykiel. Nie przegap tych muzycznych doznań na Elbląskim Święcie Chleba!

Awatar Redakcja
0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x