Sjesta w Parku Modrzewie – Letnie Wydarzenie Integracyjne

Strona główna » Kultura » Sjesta w Parku Modrzewie – Letnie Wydarzenie Integracyjne
Sjesta w Parku Modrzewie - Letnie Wydarzenie Integracyjne

Zaplanowana na najbliższą niedzielę, 9 lipca, pierwsza Sjesta w Parku Modrzewie w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Elbląg 2022/2023 to doskonała okazja do wspólnego odpoczynku i korzystania z licznych atrakcji.

Sjesta w Parku Modrzewie od lat cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców Elbląga, zwłaszcza Zawady, stając się stałym punktem kalendarza letnich wydarzeń. Festyny te są doskonałą okazją do integracji społeczności lokalnej oraz aktywnego spędzania czasu wolnego.

Podczas tegorocznych wakacji odbędą się dwie Sjesty w Parku Modrzewie, z czego pierwsza już w najbliższą niedzielę, 9 lipca, a kolejna zaplanowana jest na 20 sierpnia.

W programie zaplanowano liczne atrakcje, dostępne bezpłatnie, takie jak strefa animacji dla dzieci i rodzin, dmuchaniec, bańki mydlane, strefa gier planszowych, sportowych i plenerowych oraz strefa relaksu z leżakami i kocami. Ponadto, będzie okazja do wzięcia udziału w popularnych marszobiegach na orientację.

Organizatorzy zastrzegają możliwość przeniesienia wydarzenia na inny termin w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych, które mogą uniemożliwić przeprowadzenie festynu.

Sjesta w Parku Modrzewie to wydarzenie współfinansowane w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Elbląg na lata 2022/2023.

Awatar Redakcja
0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x