Klucz do sukcesu według Andrzeja Śliwki

Strona główna » Wiadomości » Klucz do sukcesu według Andrzeja Śliwki
Klucz do sukcesu według Andrzeja Śliwki

W dniach poprzedzających wybory samorządowe, Andrzej Śliwka, kandydat na prezydenta Elbląga, podkreśla znaczenie jasnych zasad w zarządzaniu miastem oraz potrzebę impulsu rozwojowego. Jego zdaniem, obecna polityka miasta nie sprzyja rozwojowi i przyciąganiu inwestorów.

Śliwka przedstawia swoje wizje zmian, które mają na celu nie tylko poprawę gospodarczą, ale również zwiększenie przejrzystości działania urzędu miasta.

W kontekście zbliżających się wyborów samorządowych, Andrzej Śliwka, poseł i kandydat na fotel prezydenta Elbląga, wyraźnie zaznacza, że kluczem do sukcesu miasta jest wprowadzenie jasnych i przejrzystych zasad zarządzania, eliminując arbitralność decyzji prezydenckich. Spotkania z mieszkańcami są dla niego okazją do przedstawienia swojej wizji Elbląga – miasta rozwijającego się, otwartego na inwestycje i potrzeby obywateli.

Impuls rozwojowy vs. stagnacja

Podczas spotkań z mieszkańcami, Śliwka wskazuje na obecną stagnację w rozwoju Elbląga jako główny problem, który zamierza rozwiązać, jeśli zostanie wybrany. Jego zdaniem, miasto cierpi na brak klarownej strategii rozwoju, co skutkuje nieefektywnym zarządzaniem i utratą potencjału gospodarczego. Śliwka podkreśla potrzebę stworzenia warunków sprzyjających inwestycjom, które mogą zapewnić Elblągowi niezbędny impuls gospodarczy.

Zmiana krajobrazu gospodarczego

Kandydat na prezydenta wskazuje na konieczność zmiany w podejściu do kontaktów z inwestorami. Krytykuje obecną politykę miasta, która, jego zdaniem, odstrasza przedsiębiorców zamiast ich przyciągać. Śliwka porównuje Elbląg z innymi miastami, które odnoszą sukcesy w tej dziedzinie, podkreślając swoje doświadczenie w rozmowach z inwestorami międzynarodowymi i krajowymi. Jego cel to transformacja Elbląga w miejsce przyjazne dla biznesu, co ma przyciągnąć nowe inwestycje i stworzyć miejsca pracy.

Transparentność w zarządzaniu

Kluczowym elementem wizji Śliwki jest zwiększenie przejrzystości działania urzędu miasta. Kandydat obiecuje zakończenie praktyki uznaniowego przyznawania środków i preferencji, opowiadając się za wprowadzeniem jasnych kryteriów i otwartości w decyzjach. To ma na celu nie tylko usprawnienie zarządzania, ale również odbudowę zaufania mieszkańców do władz miasta.

Propozycje dla kobiet

W swojej kampanii, Śliwka zwraca również uwagę na potrzeby kobiet, proponując bezpłatne badania profilaktyczne oraz wsparcie dla młodych matek. Podnosi również problem luki płacowej, zapowiadając działania na rzecz jej eliminacji. Takie inicjatywy są odzwierciedleniem jego zobowiązania do pracy na rzecz wszystkich grup społecznych.

Awatar Redakcja
0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x