W Elblągu powstanie farma fotowoltaiczna

Strona główna » Biznes » W Elblągu powstanie farma fotowoltaiczna

W Elblągu w ramach Strategii Rozwoju EPEC zostanie zbudowana farma fotowoltaiczna. Inwestycja powstanie w części Elbląga zwanej Terkawką i ma pomóc w zaopatrzeniu Elbląga w energię elektryczną oraz ciepło. Jest to niezwykle duża inwestycja dla miasta. Jak wiadomo umowa na dzierżawę działki została już podpisana.

Sprawdź

Przedmiot zamówienia

Ogłoszone zostało postępowanie w trybie zapytania ofertowego na platformie zakupowej EPEC. Przedmiotem tego zamówienia jest oczywiście wspomniana inwestycja, czyli budowa nowoczesnej farmy fotowoltaicznej w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Kompleksowe wykonanie dokumentacji farmy fotowoltaicznej które umożliwi realizację inwestycji i wykonanie odpowiednich robót budowlanych zgodnych z dokumentacją projektu znajduje się w wymaganych zadaniach.

https://www.infoelblag.pl/UrLS.html

Zostały też określone przedmioty dodatkowe takie jak usługi elektryczne, roboty instalacyjne czy usługi geodezyjne. Dla tych którzy chcieliby wiedzieć więcej – na platformie zakupowej EPEC można znaleźć bardziej szczegółowe informacje i dane związane z projektem

Przewidywany termin dla uruchomienia tej inwestycji to koniec przyszłego roku.

XCbZ.jpg

Awatar Redakcja
0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x