Festyn na torze Kalbar dla całej rodziny

Strona główna » Społeczeństwo » Festyn na torze Kalbar dla całej rodziny
Festyn na torze Kalbar dla całej rodziny

W najbliższą sobotę 11 maja od godziny 11:00 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu przygotowuje prawdziwą ucztę dla najmłodszych mieszkańców.

Na torze Kalbar odbędzie się rodzinny festyn połączony z biegami na orientację.

Dzień pełen zabawy dla całej rodziny

Rodzinny festyn to doskonała okazja do spędzenia czasu z bliskimi. W sobotę dzieci będą mogły liczyć na malowanie twarzy, uwielbiane przez nich dmuchańce oraz bańki mydlane.

Dla starszej młodzieży i dorosłych przygotowano elektryczne hulajnogi, jazdę na bicyklu oraz paintball. Na boiskach zostaną przygotowane specjalne strefy rekreacyjne z różnorodnymi grami i zabawami.

Atrakcje dla młodzieży i dorosłych

Młodzież i dorośli również znajdą coś dla siebie. Poza wspomnianymi hulajnogami i jazdą na bicyklu będzie można spróbować swoich sił w paintballu. Nie zabraknie także stoiska z ciekawymi eksperymentami, strefy gastronomicznej oraz konkursów nawiązujących do 20-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.

Podczas festynu, również od godziny 11:00, w biurze zawodów będzie można zapisać się na Biegi na Orientację. Trasa prowadzić będzie przez park Dolinka, a zasady są proste – uczestnicy muszą znaleźć ukryte w parku punkty kontrolne, posługując się szczegółową mapą.

Informacje organizacyjne

Festyn odbędzie się na torze Kalbar przy ul. Agrykola 8, a potrwa od 11:00 do 14:00. Partnerami wydarzenia są 43 Batalion Lekkiej Piechoty w Braniewie, 4 Warmińsko-Mazurska Brygada Obrony Terytorialnej, Fabryka Dobra, Elbląski Park Technologiczny oraz Elbląski Klub Orienteeringu Gryf.

Awatar Redakcja
0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x