Sadzenie drzew z leśnikami

Strona główna » Społeczeństwo » Sadzenie drzew z leśnikami
Sadzenie drzew z leśnikami

Nadchodzi czas na pozytywne inicjatywy ekologiczne, czego świetnym przykładem jest sadzenie drzew.

Elbląg wzbogaci się o nową zieleń dzięki wspólnej akcji sadzenia drzew, która odbędzie się już 6 kwietnia 2024 roku. Mieszkańcy miasta i okolic będą mieli niepowtarzalną okazję do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu organizowanym przez Nadleśnictwo Elbląg.

Wspólne działania na rzecz przyrody

Sadzenie drzew to nie tylko działanie proekologiczne, ale również świetna okazja do integracji społeczności lokalnej. Akcja „Sadzimy drzewa z leśnikami” jest wydarzeniem otwartym, które zachęca do aktywności na świeżym powietrzu i wpływa na podniesienie świadomości ekologicznej.

Miejsce spotkania: ulica Jagodowa

Punkt zbiórki został wyznaczony przy ulicy Jagodowej w Elblągu, niedaleko leśniczówki Dąbrowa. To malownicze miejsce, około 1 kilometr od głównej drogi, będzie terenem działania.

Do miejsca akcji można dotrzeć na wiele sposobów. Osoby posiadające samochód mają zapewniony wygodny dostęp, a dla uczestników korzystających z transportu publicznego dostępna będzie linia autobusowa nr 18 z przystankiem ROD Skowronek II, skąd do miejsca sadzenia jest około 2 km. Zachęcamy również do przybycia na rowerach, wykorzystując przepiękną trasę rowerową GreenVelo.

Co trzeba zabrać na akcję?

Organizatorzy przewidzieli ograniczoną liczbę szpadli i rękawic, więc apelują do uczestników o przyniesienie własnego sprzętu. To nie tylko ułatwi organizację, ale również zapewni większy komfort pracy w terenie.

Awatar Redakcja
0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x