Rowerowa jazda na orientację

Strona główna » Kultura » Rowerowa jazda na orientację
Rowerowa jazda na orientację

Elbląg otwiera przed mieszkańcami oraz turystami nową formę aktywnego spędzania czasu. Chodzi o rowerową jazdę na orientację, która łączy sportową rywalizację z turystycznym odkrywaniem.

Wydarzenie odbędzie się już w niedzielę 14 kwietnia. Start zaplanowano spod malowniczej Bramy Targowej, serca Starego Miasta.

Punkt startowy: brama targowa

Rowerowa przygoda rozpocznie się o godzinie 10:30 przy Bramie Targowej. To tam uczestnicy zgłoszą swoje uczestnictwo, odbiorą niezbędne materiały – mapę Elbląga i kartę kontrolną – i dowiedzą się wszystkiego, co jest potrzebne do udziału w wydarzeniu. Start właściwej rywalizacji zaplanowano na godzinę 11:00.

Misja: 10 punktów do odkrycia na mapie Elbląga

Wyposażeni w mapy uczestnicy wyruszą na ulice Elbląga, aby odnaleźć 10 wyznaczonych punktów. Przy każdym z nich czekać będzie na nich zagadka do rozwiązania, co dodatkowo uatrakcyjni rywalizację.

Jest to doskonała okazja do przetestowania i rozwijania umiejętności nawigacyjnych, spostrzegawczości, a także czytania ze zrozumieniem.

Zawody dla każdego

Rowerowa jazda na orientację w Elblągu jest wydarzeniem otwartym dla każdego – zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla indywidualnych uczestników czy drużyn przyjaciół. Niezależnie od wieku czy doświadczenia, każdy znajdzie coś dla siebie w tej miejskiej grze pełnej wyzwań.

Do godziny 13:00 wszyscy uczestnicy powinni wrócić do punktu startowego – bramy targowej. Osoby, które odpowiedzą na wszystkie pytania i zdążą w wyznaczonym czasie, mogą liczyć na specjalne gadżety, które zostaną przygotowane jako nagroda za ich wysiłek i zaangażowanie.

Awatar Redakcja
0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x