Hanna Szuszkiewicz z szansą na stanowisko wiceprezydenta Elbląga?

Strona główna » Wiadomości » Hanna Szuszkiewicz z szansą na stanowisko wiceprezydenta Elbląga?
Hanna Szuszkiewicz z szansą na stanowisko wiceprezydenta Elbląga?

Hanna Szuszkiewicz w przeszłości była znakomitą zawodniczką w piłce ręcznej, a od wielu lat nieodłącznie związana jest ze środowiskiem sportowym Elbląga.

Jako zawodniczka EKS Start Elbląg zdobyła szereg medali mistrzostw Polski, by następnie przejść na stanowiska zarządzające w edukacji sportowej. Obecnie pełni funkcję dyrektorki Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Polskich Olimpijczyków.

Po latach doświadczeń zarówno na parkiecie, jak i w zarządzaniu, Szuszkiewicz może stanąć przed nowym wyzwaniem – rola wiceprezydenta miasta Elbląg.

Kompetencje związane z zarządzaniem

Kariera Hanny Szuszkiewicz w sporcie to nie tylko sukcesy na poziomie krajowym. Była zawodniczką Startu, z którym osiągała najwyższe lokaty w polskich rozgrywkach. Po zakończeniu kariery sportowej Szuszkiewicz nie opuściła świata sportu, lecz przeszła do zarządzania sportową edukacją, co potwierdza jej zdolności organizacyjne i zarządcze.

Jako dyrektorka wprowadziła szereg innowacji w funkcjonowanie szkoły, co skutkowało lepszymi wynikami uczniów zarówno w nauce, jak i w sporcie.

Nieoficjalne informacje na temat obsadzenia stanowisk

Z nieoficjalnych źródeł wynika, że Michał Missan, niedługo mający objąć urząd Prezydenta Elbląga, rozważa kandydaturę Hanny Szuszkiewicz na jedno z dwóch stanowisk wiceprezydenta.

Missan, mimo iż nie ujawnia konkretów, przyznaje, że chciałby, aby jego zespół był zróżnicowany i efektywny. Szuszkiewicz z doświadczeniem zarówno w sporcie, jak i w zarządzaniu publiczną edukacją, może być wartościowym atutem dla jego administracji.

Reakcje mieszkańców Elbląga na potencjalne nominacje są mieszane, ale wielu z nich docenia doświadczenie i kompetencje Szuszkiewicz, które mogłyby przyczynić się do rozwoju miasta.

Czy jednak sportowe doświadczenie wystarczy do skutecznego zarządzania miastem? Opinie są podzielone, choć wiele wskazuje na to, że kompetencje Szuszkiewicz nie ograniczają się jedynie do branży, w której się specjalizuje.

Awatar Redakcja
0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x