Kolizja Audi z Tramwajem na Rondzie Solidarności w Elblągu

Strona główna » Na sygnale » Kolizja Audi z Tramwajem na Rondzie Solidarności w Elblągu
Kolizja Audi z Tramwajem na Rondzie Solidarności w Elblągu

Dzisiaj, 13 września, około godziny 18:00 na rondzie Solidarności w Elblągu (ulica Brzeska – Browarna – Trasa Unii Europejskiej), doszło do zderzenia pojazdu osobowego marki Audi z tramwajem. Na miejsce zdarzenia natychmiast skierowano policję, straż pożarną oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegóły Zdarzenia

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez elbląską policję, 37-letni kierowca Audi przemieszczał się przez rondo i zderzył się z tramwajem. Według relacji mężczyzny, który zeznał przed funkcjonariuszami, myślał, że zdąży przejechać przed tramwajem, mimo już czerwonej dla niego sygnalizacji świetlnej.

Działania Służb Ratunkowych

Na miejsce zdarzenia natychmiast skierowano policję, straż pożarną oraz zespół ratownictwa medycznego. Działania te miały na celu udzielenie ewentualnej pomocy poszkodowanym oraz zabezpieczenie terenu.

Kwalifikacja Zdarzenia

Zdarzenie najprawdopodobniej zostanie zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Oznacza to, że sprawca zdarzenia może być ukarany mandatem karnym. Policja prowadzi śledztwo w celu ustalenia wszelkich okoliczności tego incydentu.

Bądźmy ostrożni na drogach i zawsze przestrzegajmy sygnalizacji świetlnej, aby uniknąć tego typu niebezpiecznych sytuacji.

Awatar Redakcja
0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x