Turniej Tańca Towarzyskiego Pomosty w Elblągu

Strona główna » Kultura » Turniej Tańca Towarzyskiego Pomosty w Elblągu
Turniej Tańca Towarzyskiego Pomosty w Elblągu

Już 27 kwietnia 2024 roku miłośnicy tańca z całej Polski będą mieli okazję spotkać się w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego Pomosty.

Jest to wydarzenie z długą tradycją, które corocznie przyciąga zarówno młodych, jak i doświadczonych tancerzy, pragnących pokazać swoje umiejętności.

Wyjątkowe wydarzenie kulturalne

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Pomosty to nie tylko zawody taneczne, ale także istotne wydarzenie kulturalne, które od ponad dwóch dekad stanowi integralną część kalendarza imprez sportowych w Elblągu.

Turniej ten jest wyjątkową okazją do prezentacji umiejętności tanecznych, ale również platformą dla tancerzy do wymiany doświadczeń oraz nawiązywania nowych kontaktów w środowisku tanecznym.

Integracja i wymiana doświadczeń

Każdego roku Pomosty skupiają szerokie grono pasjonatów tańca w różnym wieku, od dzieci po dorosłych. Atmosfera turnieju sprzyja nie tylko rywalizacji, ale również integracji i budowaniu silnych więzi międzyludzkich.

Uczestnictwo w zawodach to doskonała okazja do nauki zasad fair play oraz kształtowania umiejętności, takich jak godne świętowanie sukcesów i akceptacja porażek.

Szczegóły organizacyjne

Turniej odbędzie się w sali widowiskowo-sportowej CSE „Światowid”, a program zawodów rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do 19:00. Dostępne są dwa rodzaje biletów:

  • Bilet – stolik: 60 zł (ważny na jeden blok zawodów),
  • Bilet – trybuny: 40 zł (całodzienny).

Bilety można nabyć online na stronie bilet.swiatowid.elblag.pl, bezpośrednio w kasie CSE „Światowid” lub w biletomacie znajdującym się w holu centrum.

Awatar Redakcja
0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x