Projektowanie życia w harmonii z Permakulturą

Strona główna » Wiadomości » Projektowanie życia w harmonii z Permakulturą
Projektowanie życia w harmonii z Permakulturą

Coraz więcej osób poszukuje sposobów na wprowadzenie do swojego życia spokoju, harmonii, a przede wszystkim zrównoważonego rozwoju. Jednym z ciekawszych i zarazem coraz popularniejszych podejść do osiągnięcia tej równowagi jest permakultura, czyli projektowanie życia w zgodzie z naturą.

Dzięki wyjątkowemu warsztatowi „Projektowanie Wewnętrznego Krajobrazu: Zasady Permakultury w Twoim Życiu” organizowanemu przez filię biblioteczną Cyberiada, każdy ma szansę odkryć, jak zaprojektować swoje życie, aby było pełne obfitości i harmonii.

Permakultura kluczem do dobrego życia

Permakultura, termin pochodzący od słów 'permanentna’ i 'kultura’, jest koncepcją zrównoważonego projektowania, która inspiruje się wzorami i cechami naturalnych ekosystemów. Jest to podejście holistyczne, które nie tylko skupia się na ekologicznych systemach rolnictwa, ale również na projektowaniu naszego otoczenia i życia w sposób, który wspiera zrównoważony rozwój i obfitość.

Warsztaty z Darią Piskorz-Pronobis

Cyberiada zaprasza na wyjątkowe spotkanie z Darią Piskorz-Pronobis, ekspertką w dziedzinie permakultury i zdrowego stylu życia. Warsztat „Zaprojektuj swoje dobre życie” odbędzie się 16 marca i będzie okazją do zgłębienia wiedzy na temat permakulturowej koncepcji stref, ze szczególnym uwzględnieniem strefy 0.0, która dotyczy naszego wewnętrznego krajobrazu. Uczestnicy będą mieli okazję skorzystać z różnorodnych technik diagnostycznych, aby zidentyfikować obszary życia wymagające większej uwagi i zaprojektować proces ich wzmocnienia.

Misja wzmacniania życia w równowadze

Daria Piskorz-Pronobis to postać wyjątkowa – pasjonatka zdrowia, ekologii oraz permakultury. Jako studentka Permaculture Diploma College oraz studiów podyplomowych z zakresu hortiterapii, Daria ma na swoim koncie liczne sukcesy w edukowaniu innych na temat życia w zgodzie z naturą. Jej misją jest przekazanie wiedzy na temat budowania życia w równowadze i obfitości, co czyni ją idealną prowadzącą warsztatu.

Awatar Redakcja
0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x