Wiosenny Aqua Maraton na Dolince

Strona główna » Sport » Wiosenny Aqua Maraton na Dolince
Wiosenny Aqua Maraton na Dolince

Wiosenny Aqua Maraton na Dolince to idealna propozycja dla każdego, kto chce aktywnie powitać wiosnę. Wydarzenie odbędzie się już 18 kwietnia w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka.

Uczestnicy maratonu będą mieli okazję do wzięcia udziału w dwugodzinnym bloku ćwiczeń, które nie tylko poprawią ich kondycję fizyczną, ale także dostarczą mnóstwo dobrej zabawy.

Do kogo skierowany jest Aqua Maraton?

Maraton Aqua Fitness to świetna okazja dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym sportowcem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z aktywnością fizyczną, Aqua Maraton zapewni ci wszystko, czego potrzebujesz do poprawy swojej sprawności ruchowej.

Co więcej, nie potrzebujesz specjalnego przygotowania – liczy się chęć do zabawy i aktywności!

Jakie atrakcje czekają na uczestników?

Podczas Maratonu Aqua Fitness uczestnicy będą mogli skorzystać z różnorodnych akcesoriów takich jak hantle czy piankowe makarony, które są świetnym sposobem na intensyfikację ćwiczeń w wodzie.

Oprócz standardowych ćwiczeń gimnastycznych odbędzie się również sesja Zumba – energetyczny trening cardio połączony z elementami tańca, który z pewnością dostarczy mnóstwo radości każdemu uczestnikowi.

Atmosfera podczas maratonu

Wyjątkowy klimat tego wydarzenia podkreślą kolorowe światła i energetyczna muzyka, które idealnie wpasują się w wiosenny nastrój. Doświadczeni instruktorzy, którzy na co dzień prowadzą zajęcia w ramach programu „Aktywuj się z MOSiR-em”, zapewnią profesjonalne wsparcie oraz motywację do pokonywania własnych ograniczeń.

Jakie są koszty uczestnictwa?

Wejście na Wiosenny Aqua Maraton kosztuje tylko 30 złotych. Istnieje również możliwość skorzystania z karnetu na Aqua Fitness, co jest doskonałą opcją dla osób, które planują regularnie uczestniczyć w zajęciach.

Awatar Redakcja
0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x