Wyzwanie Dolinka Swim Challenge

Strona główna » Sport » Wyzwanie Dolinka Swim Challenge
Wyzwanie Dolinka Swim Challenge

Zawody pływackie Dolinka Swim Challenge, które już 10 marca odbędą się w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka to wyjątkowe wydarzenie, które pozwala pasjonatom pływania sprawdzić swoje siły na różnych dystansach i w różnych stylach pływania.

Elektroniczny pomiar czasu i podział na kategorie wiekowe

Innowacyjność tego wydarzenia podkreśla wprowadzenie elektronicznego pomiaru czasu, co zapewnia precyzyjne i sprawiedliwe wyniki. Zawodnicy będą rywalizować w dwóch głównych konkurencjach: 50 metrów w stylu dowolnym, klasycznym lub grzbietowym oraz 100 metrów w stylu dowolnym w kategorii Open. Co ważne, uczestnictwo w zawodach jest podzielone na kategorie wiekowe, co pozwala na bardziej zrównoważoną konkurencję.

Warunki uczestnictwa w zawodach

Aby wziąć udział w zawodach, należy spełnić kilka prostych kryteriów: być pełnoletnim, nie posiadać aktywnej licencji Polskiego Związku Pływackiego oraz uiścić wpisowe w wysokości 30 złotych. To świetna okazja dla każdego, kto pasjonuje się pływaniem i chciałby spróbować swoich sił w przyjaznej, ale konkurencyjnej atmosferze.

Nagrody i ceremonia wręczenia nagród

Organizatorzy przewidzieli medale dla trzech najlepszych zawodników w każdej kategorii wiekowej, a także nagrody specjalne w kategorii Open, które zostaną ufundowane przez partnera wydarzenia – firmę Labo Sport. Wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej ceremonii, która stanowi doskonałą okazję do świętowania osiągnięć i podzielenia się emocjami z innymi uczestnikami.

Jak zapisać się na zawody?

Rejestracja odbywa się poprzez formularz Google, a termin zgłoszeń mija 7 marca. Wpłaty wpisowego dokonuje się na konto MOSIR Elbląg, co jest potwierdzeniem chęci udziału w zawodach. To proste kroki, które otwierają drogę do emocjonującego dnia pełnego sportowych wyzwań.

Awatar Redakcja
0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x