Operacja Poszukiwawcza Grzegorza Borysa: Detektyw Rutkowski na Ślad

Strona główna » Na sygnale » Operacja Poszukiwawcza Grzegorza Borysa: Detektyw Rutkowski na Ślad
Operacja Poszukiwawcza Grzegorza Borysa: Detektyw Rutkowski na Ślad

Detektyw Krzysztof Rutkowski ogłosił rozpoczęcie specjalnej operacji poszukiwawczej w sprawie Grzegorza Borysa, podejrzanego o zabójstwo 6-letniego dziecka. Rutkowski zarzucił brak efektywnego działania służb, dlatego jego biuro podjęło inicjatywę w poszukiwaniach.

Nagroda i Akcja Poszukiwawcza

Detektyw ogłosił nagrodę w wysokości 50 000 PLN dla osoby, która dostarczy informacje prowadzące do znalezienia Grzegorza Borysa, żywego lub martwego. Operacja specjalna ma na celu zlokalizowanie podejrzanego o zabójstwo, który obecnie jest nieuchwytny.

Obława Policji

Grzegorz Borys jest poszukiwany listem gończym, a zarzut, jaki mu postawiono, to zabójstwo 6-letniego syna ze szczególnym okrucieństwem. Policja rozszerzyła obszar poszukiwań i zaangażowała liczne służby, w tym policję, żołnierzy, strażników leśnych, strażaków oraz grupy poszukiwawcze. W poszukiwania zaangażowane są także śmigłowce.

Apel Policji

Policja apeluje do mieszkańców o unikanie obszarów, gdzie prowadzone są poszukiwania, oraz o zgłaszanie wszelkich informacji, które mogą pomóc w zatrzymaniu podejrzanego. Mieszkańcy zostali proszeni o nieprzeszkadzanie w akcji i korzystanie z numerów alarmowych w razie posiadania istotnych informacji.

Awatar Redakcja
0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x