Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Pomosty w Elblągu

Strona główna » Kultura » Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Pomosty w Elblągu
Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Pomosty w Elblągu

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Pomosty odbywa się w Elblągu już od ponad dwudziestu lat.

Tegoroczna edycja, zaplanowana na 27 kwietnia 2024 roku, ma być niezapomnianym wydarzeniem, które zgromadzi miłośników tańca z całego kraju. Spotkanie to będzie miało miejsce w przestronnej sali widowiskowo-sportowej Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.

Historia i znaczenie turnieju Pomosty

Turniej Pomosty jest nie tylko sportowym wydarzeniem, ale również okazją do celebracji umiejętności tanecznych. Z roku na rok, turniej przyciąga coraz większą liczbę uczestników, od dzieci po dorosłych, co czyni go wydarzeniem integrującym społeczność lokalną oraz taneczną.

Turniej jest ważnym punktem w kalendarzu miasta Elbląg i stanowi doskonałą okazję do promowania tańca jako formy aktywności fizycznej i artystycznej ekspresji.

Atrakcje podczas turnieju

Podczas turnieju uczestnicy będą rywalizować w różnych kategoriach wiekowych i klasach tanecznych, dążąc do zdobycia wyższych rang w narodowym rankingu tańca sportowego. Atmosfera turnieju sprzyja nie tylko rywalizacji, ale również wymianie doświadczeń i budowaniu trwałych więzi między tancerzami.

Ponadto, organizatorzy zapewniają, że każdy uczestnik, niezależnie od wyniku, zyska cenne doświadczenia i nowe inspiracje do dalszego rozwoju w tańcu.

Informacje organizacyjne

Dla widzów i uczestników przygotowano różne opcje biletowe, które umożliwiają dostęp do trybun lub stolików przy parkiecie. Bilety można nabyć online, w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” oraz w biletomacie na miejscu. Ceny biletów wynoszą 60 zł za stolik (ważny na jeden blok wydarzenia) oraz 40 zł za dostęp całodzienny do trybun.

Awatar Redakcja
0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x