Żółto-biało-niebieski Dzień Kobiet w Elblągu: Tulipany od Olimpii

Strona główna » Wiadomości » Żółto-biało-niebieski Dzień Kobiet w Elblągu: Tulipany od Olimpii

Dnia 8 marca ulice Elbląga ożywają barwami Olimpii Elbląg, które obdarowuje kobiety tulipanami z okazji Dnia Kobiet. Zespół piłkarski rozdaje kwiaty w charakterystycznych barwach klubowych – żółtej, niebieskiej i białej. Oto relacja wraz ze zdjęciami.

Inicjatywa na Dużą Skalę

Przedstawiciele Olimpii Elbląg zjawiły się na placu Słowiańskim, gdzie obdarowywali kobiety niebieskimi, żółtymi i białymi tulipanami, symbolicznie reprezentującymi barwy ich drużyny.

Adam Budzyński ze Stowarzyszenia Kibiców Olimpii Elbląg dzieli się radością z inicjatywy: „Inicjatywy na tak dużą skalę jeszcze nie mieliśmy. Cieszę się, że pomysł został dobrze przyjęty i mogliśmy dziś się tu pojawić. Jako klub chcemy wychodzić do elblążan, chcemy uświadamiać ich o naszej działalności oraz po prostu uczestniczyć w życiu mieszkańców. Ważne jest dla nas budowanie dobrej relacji z kibicami oraz promowanie naszej klubowej działalności. Jestem pewny, że takich akcji będzie więcej” – podkreśla rozmówca.

Klubowa Bliskość z Kibicami

Piłkarze nie tylko obdarowują tulipanami, ale również rozdają kalendarze i zaproszenia na zbliżający się mecz. Adam Budzyński dodaje: „Z placu Słowiańskiego pójdziemy później pod Piekarczyka, którego ozdobimy naszym szalikiem. Tam również będziemy rozdawać tulipany. Zapraszamy też na niedzielny mecz o 14 z rezerwami Zagłębia Lublin.” – zapowiada.

Żółto-biało-niebieski Dzień Kobiet to inicjatywa, która nie tylko okazuje wdzięczność kobietom, ale także integruje klub z lokalną społecznością, zacieśniając więzi między Olimpią Elbląg a mieszkańcami Elbląga.

Awatar Redakcja
0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x