Jak Elbląg zadecyduje o swojej przyszłości?

Strona główna » Wiadomości » Jak Elbląg zadecyduje o swojej przyszłości?
Jak Elbląg zadecyduje o swojej przyszłości?

Michał Missan, kandydat Koalicji Obywatelskiej na urząd prezydenta Elbląga, podsumował swoją dotychczasową kampanię wyborczą z entuzjazmem i zdecydowanym apelem do mieszkańców.

W swoim przemówieniu, które odbyło się 19 kwietnia, Missan nie tylko przypomniał o swoich osiągnięciach i planach na przyszłość, ale także wyraził głęboką wdzięczność za wsparcie i energię, jaką otrzymał od społeczności lokalnej. Jego przekaz był jasny – każdy głos ma znaczenie i każdy mieszkaniec ma prawo i obowiązek wpłynąć na przyszłość swojego miasta.

Zawarcie kontraktu z mieszkańcami

Podczas wystąpienia, Missan podkreślił, że jego program wyborczy skupia się na realnych i osiągalnych celach, które mają na celu poprawę jakości życia w Elblągu. Zapewniał o transparentności swoich działań oraz o solidnej współpracy zarówno z rządem centralnym, jak i samorządami wojewódzkimi oraz innymi miastami, w tym Trójmiastem.

Wizja Missana zakłada intensyfikację lokalnych inicjatyw, które będą wspierały zarówno rozwój gospodarczy, jak i społeczny Elbląga.

Druga tura wyborów

21 kwietnia to data, która zdecyduje o losach miasta na najbliższe lata. W drugiej turze wyborów Michał Missan stanie naprzeciw Andrzeja Śliwki. Ten dzień będzie nie tylko testem dla kandydatów, ale przede wszystkim dla samych mieszkańców, którzy mają szansę wybrać lidera, który najlepiej odpowiada na ich potrzeby i aspiracje.

Nie tylko Missan apeluje o aktywne uczestnictwo w wyborach. Antoni Czyżyk, przewodniczący kończącej się kadencji Rady Miejskiej w Elblągu, również wyraził przekonanie o znaczeniu nadchodzących wyborów. Podkreślał, że nowo wybrani radni i prezydent będą mieli za zadanie nie tylko zarządzać miastem, ale przede wszystkim reprezentować jego mieszkańców i realizować ich oczekiwania.

Apel do mieszkańców

Kampania wyborcza w Elblągu zakończyła się serią spotkań, w trakcie których mieszkańcy mieli okazję bezpośrednio rozmawiać z kandydatami i wyrażać swoje opinie i oczekiwania. Missan i inni kandydaci podkreślali, jak ważne jest, aby każdy uprawniony mieszkaniec wziął udział w wyborach.

Głosowanie nie jest tylko prawnym prawem, ale także moralnym obowiązkiem, który pozwala mieszkańcom kształtować przyszłość swojej wspólnoty.

Awatar Redakcja
0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x