Edward Pietrulewicz został dyrektorem biura wojewody warmińsko-mazurskiego

Strona główna » Wiadomości » Edward Pietrulewicz został dyrektorem biura wojewody warmińsko-mazurskiego
Edward Pietrulewicz został dyrektorem biura wojewody warmińsko-mazurskiego

Edward Pietrulewicz, doświadczony administrator i były wiceprezydent Elbląga, został mianowany na stanowisko dyrektora biura wojewody warmińsko-mazurskiego.

Przez ostatnie lata z sukcesem zarządzał elbląską delegaturą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego, co sprawiło, że został doceniony i promowany na wyższe stanowisko.

Doświadczenie i kompetencje nowego dyrektora

Pietrulewicz od wielu lat angażuje się w lokalną politykę i zarządzanie publiczne. Jego kariera w sektorze oświatowym rozpoczęła się w 2005 roku, kiedy to objął stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 21 w Elblągu.

Przez dekadę, do 2015 roku, przyczyniał się do rozwoju placówki, zyskując uznanie w lokalnej społeczności. Następnie, przez kilka miesięcy kierował departamentem edukacji, sportu i turystyki w Urzędzie Miejskim Elbląga, gdzie zdobył cenne doświadczenie w zarządzaniu projektami publicznymi związanymi z kulturą i aktywnością społeczną.

W roku 2019 Pietrulewicz osiągnął kolejny szczyt w swojej karierze, zostając wiceprezydentem Elbląga.

Nowe wyzwania na stanowisku dyrektora

Jako dyrektor biura wojewody Radosława Króla, Pietrulewicz będzie odpowiedzialny za koordynację kluczowych projektów i inicjatyw na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Jego doświadczenie w zarządzaniu edukacją i turystyką będzie miało kluczowe znaczenie w promowaniu regionu jako atrakcyjnego miejsca do życia, pracy i odwiedzin.

Wizja rozwoju regionu

Edward Pietrulewicz jest znany z proaktywnego podejścia do problemów oraz z umiejętności budowania silnych, skutecznych zespołów.

Na nowym stanowisku planuje skupić się na poprawie jakości usług publicznych, efektywnym wykorzystaniu funduszy unijnych oraz promocji turystycznej regionu. Jego długoterminowa wizja zakłada także wzmocnienie lokalnej edukacji i wspieranie inicjatyw społecznych, które przyczynią się do wzrostu lokalnej gospodarki.

Awatar Redakcja
0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x