Sukcesy sheerleaderek z Centrum Tańca Cadmans

Strona główna » Sport » Sukcesy sheerleaderek z Centrum Tańca Cadmans
Sukcesy sheerleaderek z Centrum Tańca Cadmans

Centrum Tańca Cadmans ma powody do dumy! Cheerleaderki z tej szkoły zdobyły tytuł drugich Vice Mistrzyń Polski!

Ostatnie zawody cheerleaderskie przyniosły drużynom z Cadmans nie tylko medale, ale i cenne doświadczenia. Sprawdźmy, jak przebiegały te emocjonujące mistrzostwa i jakie są plany dziewczyn na przyszłość.

Wspaniałe wyniki młodych talentów

Mistrzostwa Polski Cheerleaders to wydarzenie, które skupia najlepsze drużyny z całego kraju. Reprezentantki Centrum Tańca Cadmans pokazały się z najlepszej strony, zdobywając wysokie miejsca w kilku kategoriach.

Formacje młodsze

  • Cheerleaders Cadmans Youth – zajęły zaszczytne trzecie miejsce, wykazując się doskonałą synchronizacją i techniką.
  • Duety Pom Dance Elite Youth: Julia i Matylda wytańczyły trzecie miejsce, a Ola i Oliwia oraz Ola i Nikola odpowiednio czwarte i piąte. Młode tancerki udowodniły, że nawet niewielkie drużyny mogą robić wielkie wrażenie.

Starsze formacje

Cheerleaders Cadmans Mini oraz Cheerleaders Cadmans Kids – nie awansowały do finału z powodu drobnych błędów, ale każdy występ był dla nich bezcenną lekcją.

Debiut dorosłych formacji

Grupa Black Diamonds, składająca się z dorosłych tancerek, po raz pierwszy wzięła udział w kategorii Pom Dance Masters. Ich występ, choć był debiutancki, zasłużył na ogromne uznanie.

Podziękowania dla opiekunów i instruktorów

Sukcesy na mistrzostwach to również zasługa tych, którzy za kulisami wspierają nasze cheerleaderki. Wielkie podziękowania należą się mamom opiekunkom, które nie tylko dbały o logistykę, ale były wsparciem dla każdej z zawodniczek. Ich poświęcenie i zaangażowanie miały ogromny wpływ na sprawny przebieg zawodów.

Równie ważna była rola instruktorów – dzięki ich umiejętnościom i zaangażowaniu, cheerleaderki mogły doskonalić swoje umiejętności i rozwijać współpracę zespołową. Szczególne podziękowania składamy Juli Stelmach, Nikol Różańskiej i Ancie Orłowskiej za ich nieoceniony wkład w przygotowania.

Centrum Tańca Cadmans już teraz przygotowuje się do kolejnych mistrzostw, planując intensywne treningi i nowe choreografie. Motywacja i doświadczenie zdobyte w ostatnich zawodach na pewno przyczynią się do przyszłych sukcesów.

Awatar Redakcja
0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x