Aqua Maraton w Dolince – frekwencja sięgnęła 80 uczestników

Strona główna » Sport » Aqua Maraton w Dolince – frekwencja sięgnęła 80 uczestników
Aqua Maraton w Dolince - frekwencja przekroczyła 80 uczestników

Pierwszy w tym roku Aqua Maraton w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka przyciągnął prawie 80 uczestników, oferując im niezapomniany wieczór pełen ruchu i zabawy.

Event wyróżnił się dynamicznymi ćwiczeniami oraz energetyzującą muzyką, przez co ma szansę stać się jeszcze popularniejszy wśród miłośników aktywności fizycznej.

Zajęcia na Aqua Maratonie

Zajęcia rozpoczęły się od gimnastyki z hantlami, co stanowiło świetne wprowadzenie do intensywniejszych ćwiczeń, które nastąpiły później. Uczestnicy mieli również okazję do pracy z piankowymi makaronami, które są często wykorzystywane do ćwiczeń w wodzie.

Kolejną atrakcją były ćwiczenia z lekkim sprzętem wzmacniającym mięśnie, znanym jako betomik. Wieczór zakończyła zumba w wodzie, która wprowadziła wszystkich w doskonały nastrój dzięki swojej energetycznej muzyce i choreografii.

Instruktorzy Aqua Maratonu

Magdalena Krupa, znana z prowadzenia „Poranków z Aqua” oraz Aqua Senior, jest jedną z kluczowych postaci w CRW Dolinka. Jej zajęcia są szczególnie popularne wśród różnych grup wiekowych, od dzieci uczestniczących w Zumba Kids po seniorów. Agnieszka Branecka specjalizuje się w Aqua Turbo, oferując zajęcia, które są wymagające, ale jednocześnie dostosowane do potrzeb uczestników.

Agnieszka Semkiw i Marcin Wierzbicki również przyciągają liczne grupy na swoje zajęcia Aqua Fitness i Zumba, które odbywają się kilka razy w tygodniu.

Ćwiczenia połączone z zabawą

Aqua Maraton w Dolince to wyjątkowa okazja, aby aktywnie spędzić czas, poprawić kondycję i doskonale się przy tym bawić. Zachęcamy do śledzenia nadchodzących wydarzeń i korzystania z nich przy kolejnych okazjach. Szczegóły dotyczące dat i godzin kolejnych sesji Aqua Maratonu oraz innych zajęć oferowanych przez CRW Dolinka można znaleźć na oficjalnej stronie mosir.elblag.eu.

Awatar Redakcja
0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x