Atrakcje z okazji dnia dziecka w teatrze

Strona główna » Kultura » Atrakcje z okazji dnia dziecka w teatrze
Atrakcje z okazji dnia dziecka w teatrze

Dzień Dziecka to wyjątkowe święto, które każdego roku inspiruje do tworzenia niezapomnianych wspomnień dla najmłodszych.

W tym roku Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu zaprasza na wyjątkowe świętowanie tego dnia, które odbędzie się 1 czerwca o godzinie 12:00. Specjalnie na tę okazję, przygotowano mnóstwo atrakcji, które z pewnością zachwycą zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Spotkanie z Koziołkiem Matołkiem

Podczas Rodzinnego Dnia Dziecka w Teatrze Sewruka, główną atrakcją będzie spektakl na podstawie popularnej polskiej książki dla dzieci „Koziołek Matołek” autorstwa Kornela Makuszyńskiego. Spektakl w reżyserii Cezarego Żołyńskiego przeniesie widzów do kolorowego świata Koziołka Matołka, który wyrusza w pełną przygód podróż do Pacanowa.

Przedstawienie obfituje w humor, zaskakujące zwroty akcji oraz edukacyjne momenty, które skłaniają do refleksji nad wartościami takimi jak przyjaźń, odwaga i determinacja.

Gwarancja świetnej zabawy

Teatr im. Aleksandra Sewruka słynie z tworzenia spektakli, które angażują młodego widza nie tylko poprzez ciekawą fabułę, ale także interaktywne elementy spektaklu.

Dzień Dziecka w Teatrze to doskonała okazja, by połączyć zabawę z nauką przez sztukę. Na najmłodszych czekać będą niespodzianki i prezenty, które sprawią, że dzień ten będzie wyjątkowy.

Bilety i rezerwacje

Bilety na Rodzinny Dzień Dziecka są dostępne w kasie teatru oraz przez internetową stronę Teatru Sewruka. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów, aby zapewnić sobie i swoim dzieciom miejsce na tej wyjątkowej, teatralnej przygodzie.

Cena biletów została ustalona tak, aby każda rodzina mogła sobie pozwolić na chwilę magicznego relaksu w świecie teatru.

Awatar Redakcja
0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x