Najlepsze Fryzury z Konkursu Super Fryzjer w ZSISiU

Strona główna » Społeczeństwo » Najlepsze Fryzury z Konkursu Super Fryzjer w ZSISiU
Najlepsze Fryzury z Konkursu Super Fryzjer w ZSISiU

Tradycyjny Konkurs „Super Fryzjer” w Zespole Szkół Inżynierii Społecznej i Usług w Elblągu

Organizowany co roku przez ponad 10 lat Konkurs „Super Fryzjer” w Zespole Szkół Inżynierii Społecznej i Usług w Elblągu stał się już tradycją, przerwaną jedynie przez pandemię. Adresowany do uczniów klas o specjalizacji w dziedzinie stylizacji lub fryzjerstwa i kosmetologii, konkurs stanowił okazję do wykorzystania kreatywności i umiejętności zawodowych.

Motyw przewodni: „Złote Lata Hollywood”

Motywem przewodnim tegorocznej edycji był klimat „Złotych Lat Hollywood”. To symboliczne miejsce kojarzy się z niezwykłymi fryzurami, efektownym makijażem i oryginalnymi stylizacjami. Ocena prac należała do jury, w skład którego wchodziły przedstawicielki salonów fryzjerskich i kosmetycznych, a także Magdalena Osik, nauczycielka przedmiotów zawodowych.

Charakter zabawy i Nagrody dla Uczestniczek

Magdalena Osik podkreśla, że konkurs nie tylko pozwalał uczestnikom sprawdzić swoje umiejętności, ale przede wszystkim miał charakter zabawy. Dlatego wszystkie uczestniczki otrzymały wyróżnienia, a laureatki trzech pierwszych miejsc zostały dodatkowo nagrodzone.

Technologiczne Wyzwania Stylizacji

Dziesięć uczestniczek miało za zadanie stworzyć w ciągu jednej godziny najwybitniejsze fryzury nawiązujące do tematu przewodniego, wykonując jednocześnie makijaż na modelkach i projektując kompletną stylizację. Kryteria oceny obejmowały precyzję i jakość fryzury, zastosowane techniki fryzjerskie, sprawność w obsłudze narzędzi, czas wykonania zadania, zgodność z tematem przewodnim, stopień trudności stylizacji, oryginalność oraz efekt prezentacji.

Laureatki Konkursu „Super Fryzjer”

Pierwsze miejsce zajęła Anna Karbowska (uczennica III klasy o specjalizacji fryzjer, Branżowa Szkoła I Stopnia), drugie miejsce przypadło Natalii Chochel (uczennica II klasy o specjalizacji fryzjer, Branżowa Szkoła I Stopnia), a trzecie miejsce zdobyła Oliwia Markiewicz (uczennica II klasy o specjalizacji fryzjer, Branżowa Szkoła I Stopnia).

Awatar Redakcja
0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x